Prosty list motywacyjny pracownika biurowego – wzór

Wzór listu motywayjnego

Data

Jan Kowalski
ul. Piękna 2/4
50-300 Warszawa
Tel. 876543210
e-mail: jankowalski@o2.pl

                                                                                                   Anna Nowak
                                                                                                   Kierownik ds. HR
„Kwiatek” Sp .z.o.o.

 

List motywacyjny

        Szanowni państwo,

Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy na stanowisku „pracownik biurowy”. Wierzę, że w tym liście motywacyjnym uda mi się przekonać Państwa, że, jak najbardziej, jestem odpowiednim kandydatem na to stanowisko w firmie „Kwiatek”.

Jestem studentem zaocznym, także umożliwia mi to pracę w pełnym wymiarze. Nie mam doświadczenia na podobnym stanowisku, jednakże w poprzedniej pracy miałem do czynienia z wypełnianiem faktur, a to zapewne ułatwiłoby mi pracę na tym stanowisku. Mam umysł analityczny, potrafię szybko myśleć i działać, a to, moim zdaniem, w pracy z „papierami” jest niezbędne. Spełniam także wszystkie wymagania, które zawarli Państwo w ofercie. Jestem osobą bardzo sumienną, która stara się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej. Można mi zaufać, ponieważ zawsze angażuję się w powierzone mi zadania oraz sprawnie organizuję sobie pracę. Na poprzednim stanowisku wykazywałem się także dużą odpowiedzialnością oraz samodzielnością i dzięki temu mogłem odciążyć innych z nadmiaru obowiązków. Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność także były mi niezwykle potrzebne w poprzednim miejscu pracy i sprawdziłem się znakomicie. Nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktów.

Bardzo zależy mi na zdobyciu doświadczenia na tym stanowisku, a Państwa firma wydaje się idealnym miejscem do rozwijania swoich umiejętności i poszerzania horyzontów. Nie ukrywam także, że elastyczne godziny pracy bardzo do mnie przemawiają.

Mam nadzieję, że udało mi się przekonać Państwa do współpracy. Gdyby byli Państwo zainteresowani spotkaniem bądź mieli dalsze pytania, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Z wyrazami szacunku

Jan Kowalski

 

Opracowano na podstawie: https://sites.google.com/view/listy/pracownik-biurowy

Nowe materiały

Artykuły o zbliżonej tematyce