Opteck – inwestuj w opcje binarne

Opteck to broker binarny funkcjonujący na polskim rynku już kilka lat i jeden z niewielu zasługujących na uwagę. Właścicielem platformy jest firma Centralsport Trading, która zarejestrowana jest na Cyprze. Warto wspomnieć, że posiada ona licencję CySec, co jest niezwykle ważne w przypadku opcji binarnych. Strona została przetłumaczona również na język polski, co znacznie ułatwia inwestowanie. Można skorzystać także z polskiego supportu w razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości. Oczywiście Opteck dostępny jest także w innych wersjach językowych – angielskiej, niemieckiej czy rosyjskiej.

Sama witryna prezentuje się nowocześnie. Dzięki przejrzystemu interfejsowi graficznemu korzystanie z niej nie powinno sprawiać dużych kłopotów nawet osobom początkującym. Rejestracja jest szybka i łatwa, a do dyspozycji użytkowników pozostaje przydatnych narzędzi. Połączenie ze stroną jest szyfrowane, co gwarantuje bezpieczeństwo korzystania z niej (certyfikat RapidSSL). Opteck umożliwia zarządzanie ponad 70 rodzajami aktywów przez 24 godziny na dobę od poniedziałku do piątku, czyli wówczas kiedy otwarte są finansowe rynki światowe.

strona opteck
Zarejestruj konto pl.opteck.com i poznaj bezpłatną wersję demo.

 

Platforma jest przyjazna dla użytkowników i prosta w obsłudze. Nawet laicy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z opcjami binarnymi, powinni szybko zrozumieć zasady jej funkcjonowania. Oferuje ona realne ceny rynkowe, co pozwala na handel na całym świecie. Opteck działa online, nie trzeba więc instalować na komputerze żadnego oprogramowania. Wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie wybierając jeden z sześciu rodzajów dostępnych kont. Tak szeroki wybór sprawia, że spełnione zostaną wymagania każdego, zarówno amatora, jak i doświadczonego gracza. Różnice dotyczą głównie minimalnego depozytu oraz dodatkowych usług takich jak regularne raporty, pomoc ze strony specjalistów czy wsparcie telefoniczne. W zasadzie im większy jest depozyt, tym większe uprawnienia i możliwości.

Opteck wykorzystuje technologię TraderSoft, dzięki czemu interfejs jest przejrzysty. Dodatkowo platforma oferuje wiele opcji inwestowania, które może odbywać się już z wykresu poprzez jedno kliknięcie myszy. Pozwala to inwestorom na dobry wgląd w sytuację oraz statystyki konkurentów. Ponadto nie trzeba instalować na komputerze dodatkowego oprogramowania, cała strona działa z poziomu przeglądarki. Wystarczy więc jedynie posiadać dostęp do sieci. Dla chętnych istnieje opcja skorzystania z darmowej aplikacji mobilnej na smartfony.

Inwestorzy mają do dyspozycji około 70 rodzajów aktywów podzielonych na indeksy,waluty, towary i akcje. Mogą inwestować np. krótkoterminowo (30 sekund, lub 1, 5, 10, 30, 60 minut) lub granicznie. Tak szeroki wybór to jedna z największych zalet platformy. Użytkownik może dopasować czas do swoich potrzeb. Warto jednak pamiętać, że im jest on krótszy, tym zwrot jest niższy. Inwestować można przez całą dobę w dni robocze. Minimalny depozyt to 250 euro, taka kwota umożliwia założenie konta zielonego – najbardziej podstawowego. Wpłat można także dokonywać na kilka różnych sposobów – przelewem, kartą debetową lub kredytową, skrillem, CashU itd.

Wypłata jest możliwa dopiero po osiągnięciu minimalnej kwoty wypłaty. Jest to w chwili obecnej 50 euro. Przed dokonaniem przelewu Opteck weryfikuje dane osobowe i pobiera prowizję w wysokości 3,5%. Także i konto jest płatne – 7,5 euro za miesiąc użytkowania.

Osoby niezdecydowane i niepewne swoich możliwości mogą skorzystać z opcji demo platformy. Pozwala to na przetestowanie wykonywania wirtualnych transakcji oraz naukę inwestowania w opcje binarne. Wszystko to jest dostępne zupełnie za darmo, wystarczy jedynie założyć konto w systemie. Dodatkowo do dyspozycji inwestorów pozostaje rzesza specjalistów. Można z nimi kontaktować się mailowo lub telefonicznie.

Opteck oferuje więc swoim klientom wiele możliwości. Przede wszystkim jest w pełni intuicyjną platformą, zapewniającą swoim użytkownikom bezpieczeństwo przeprowadzania transakcji. Do dyspozycji klientów jest support oraz bonusy różnego rodzaju. Stanowi dobrą propozycje zarówno dla laików w temacie opcji binarnych, jak i doświadczonych inwestorów. Korzystać z niej można na całym świecie, wystarczy jedynie dostęp do Internetu. Warto więc wypróbować jej możliwości, przynajmniej w wersji demo i ocenić jej możliwości.

 

Konto w Opteck

Nowe materiały

Artykuły o zbliżonej tematyce