Rachunki maklerskie – inwestycyjne

Rachunki maklerskie - inwestycyjne

Rachunek inwestycyjny w Dom Maklerski BDM

Rachunek inwestycyjny w Domu Maklerskim BDM otwierany jest bezpłatnie. Czas, jaki jest potrzebny na jego utworzenie, został ograniczony do minimum, dzięki zastosowaniu prostego w obsłudze formularza (na stronie ). Po otwarciu rachunku inwestycyjnego klient może nim sterować telefonicznie, korzystając z internetu lub odwiedzając punkt obsługi klienta. W ramach usługi klient uzyskuje również bezpłatny wgląd do notowań w czasie rzeczywistym, dzięki czemu może na bieżąco dokonywać transakcji, które realizowane są w…
Rachunki maklerskie - inwestycyjne

Konto maklerskie Deutsche Banku

Deutsche Bank oferuje swoim klientom bezpłatne konto maklerskie. Założenie takiego rachunku jest bardzo proste, można to zrobić osobiście w dowolnie wybranym Oddziale Deutsche Bank Polska , lub nie wychodząc z domu przez Internet, wypełniając elektroniczny formularz na stronie banku Po jego wysłaniu pozostaje tylko czekać na kuriera z dokumentami do podpisania. Ostatnim krokiem jest telefoniczne aktywowanie otrzymanych loginów i haseł i można zacząć działać. (więcej…)
Rachunki maklerskie - inwestycyjne

Rachunek Alior Trader

Platforma Alior Trader to pierwsza w Polsce platforma, oparta na modelu ECN. Za jej pomocą można inwestować na rynku Forex. Wyróżnia się prostotą założenia i prowadzenia oraz brakiem zbędnych kosztów. Alior Trader, a także nowsza wersja, oznaczona dwójką przedstawia indeksy i ceny towarów w czasie rzeczywistym.   (więcej…)